APIE MUS

Esame daugiau nei 10 metų biotechnoloijos srityje praktikuojantys specialistai. Mūsų sukurti ir gaminami produktai yra veiksmgini, ekologiški bei rentabilūs. Įmonės ilgalaikis tikslas yra sukurti biologinę alternatyvą cheminiams produktams bei tapti biologinių produktų gamintojų lyderiais Europoje.

UAB Bioversija gaminami produktai yra išskirti iš lietuviško dirvožemio ir išsiskiria savo specifiškumu, efektyvumu, stabilumu bei plačiomis panaudojimo galimybėmis. Savo produktus nuo 2016 m. kasmet testuojame Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centre bei eksperimentiniuose ūkiuose Lietuvoje.

Produktai, kurie veikia

UAB BIOVERSIJA laboratorijoje kuriami ir gaminami biologiniai preparatai, skirti augalininkystei ir žemės ūkiui. Mūsų inžinieriai kasdien stengiasi, kad visi sukurti produktai būtų veiksmingi, ekologiški ir atsiperkantys.

Sukurti mūsų rankomis

Mūsų produktų pagrindas – unikalūs mikroorganizmai, kuriuos kruopščiai savo rankomis atrenkame iš gamtos.

Puikiai žinodami jų savybes, galime garantuoti, kad BIOVERSIO technologijos ir produktai išsiskiria savo efektyvumu, platesnėmis panaudojimo galimybėmis bei stabilumu.

Jūsų problemos – mūsų darbai

Mūsų produktai ir technologijos yra paremtos bakterijų ar kitų mikroorganizmų panaudojimu. Identifikavę problemą versle, žemės ūkyje, žmogaus buityje ar pan., patys ieškome gamtoje tinkamo mikroorganizmo problemai spręsti. Žinoma, tai sunkus ir ilgai trunkantis darbas.

Kiekvieną produktą ir technologiją testuojame, užsakome tyrimus akredituotose institucijose ir tik gavę efektyvumą ir ekonominę naudą patvirtinančius duomenis išleidžiame juos į rinką. Įdedame daug pastangų ir darbo, tad savo partneriams nepaliekame galimybių nusivilti mūsų produktais

Susisiekite

Skambinkite +370 640 17771